Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s použitím cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať naše služby.

Súhlasímx

SWISS EYEWEAR GROUP AG

Spoločnosť INVU ponúka spotrebiteľom dokonalý vizuálny zážitok tým, že ponúka výnimočný výkon šošoviek a úžasný dizajn slnečných okuliarov za prijateľnú cenu.

Swiss Eyewear Group (International) AG

Swiss Eyewear Group bola založená v roku 2013 skupinou expertov na okuliare s viac ako 120 ročnými skúsenosťami v odbore. Špecializuje sa na navrhovanie, výrobu a distribúciu vysokokvalitných cenovo dostupných okuliarov po celom svete. Okuliare INVU ultra polarized boli predstavené na trh s jasným cieľom zahájenia novej generácie svetovej polarizačnej značky. Kombináciou mimoriadnych šošoviek, švajčiarskeho strojárstva a úchvatného remeselníctva rámikov ponúka INVU výnimočný zážitok a bezkonkurenčnú hodnotu pre spotrebiteľov z celého sveta. INVU je registrovaná ochranná známka spoločnosti Swiss Eywear Group (International) AG a v súčasnosti je distribuovaná vo viac ako 80 krajinách sveta. Viac sa môžete dozvedieť na stránke swisseyeweargroup.com

Výnimočná kvalita

Spoločnosť Swiss Eyewear Group spolu so svojimi certifikovanými výrobnými partnermi zaviedla prísne kontroly kvality a plány odberu vzoriek aby zaistila svojim zákazníkom jedinečnú skúsenosť. Spojenie švajčiarskeho strojárstva, prvotriednych materiálov a najmodernejšou technológiou polarizačných šošoviek zaručuje splnenie všetkých svetových štandardov pre slnečné okuliare.

Dokonalosť dizajnu a výroby

Dizajn všetkých produktov a ich výroba sú riadené projektovým dizajnovým tímom Swiss Eyewear Group v švajčiarskom Zurrichu. V procese presného lisovania sa využívajú len vysoko kvalitné materiály. Vďaka vášni pre dizajn, láske k móde a detailom sú okuliare INVU esteticky dokonalé. Okuliare INVU sú perfektným spojením štýlu a výkonu.

Najlepšia hodnota

Značka INVU ultra polarized bola vytvorená tak, aby celosvetovo poskytla najvyššiu kvalitu za predajnú cenu. Na rozdiel od väčšiny módnych značiek, kde sa ceny pohybujú od 100 EUR vyššie a majú len malú až žiadnu funkčnosť či ochranu očí ponúka INVU skvelé návrhy spoločne s vysoko výkonnými ultrapolarizačnými šošovkami.